Chat with us, powered by LiveChat

KONTAKT PRONANS OSLO IDAG

Vi jobber lokalt i Oslo og er til enhver tid tilgjengelig for å hjelpe våre kunder. Ved kontakt med oss får du en personlig rådgiver som kjenner dine behov og avtaler. Vår faglige kompetanse kombinert med lokal forankring og samspill med kunden gir deg trygghet i hverdagen.

Kontoret i Oslo skal på sikt ha 15 personer og legger opp til rekruttering i august 2019. Ta kontakt med oss for mer info.

Pronans Oslo AS

Sinsenveien 4, 0572 Oslo

T. 992 64 206

E. torbjorg@pronans.no

Ditt navn (påkrevd)

Ditt telefonnummer (påkrevd)

Din e-post (påkrevd)

Emne

Melding

Morten Steinsvik

Pronansier

T. 932 99 312

E. morten@pronans.no

Bengt Steinsland

Forsikringsrådgiver Privat

T. 909 25 302

E. bengt@pronans.no

Torbjørg Feuth

Partner / Daglig Leder / Næring

T. 992 64 206

E. torbjorg@pronans.no

Mikael Pfanhauser

Forsikringsrådgiver Privat

T. 406 21 844

E. mikael@pronans.no

Eirik Torgersen

Partner / Næring

T. 918 47 788

E. eirik@pronans.no

Eskil Andersen

Forsikringsrådgiver Privat

T. 942 179 20

E. eskil@pronans.no

Harald Sæther

Styreleder

T. 404 14 900

E. harald@pronans.no

Truls Elisenberg

Forsikringsrådgiver Privat

T. 905 46 134

E. truls@pronans.no

Michael Torp

Kundeansvarlig Pronans

T. 400 00 226

E. kundesenter@pronans.no

Pronans Oslo AS

Sinsenveien 4
0572, Oslo

T. 992 64 206

E. torbjorg@pronans.no

Pronans Bodø AS

Sjøgata 15
8006, Bodø

T. 485 03 854

E. fredrik.ljunggren@pronans.no

Pronans Sør-Vest AS

Kjøita 17

4630 Kristiansand

T. 455 04 843

E. michael.madsen@pronans.no