Chat with us, powered by LiveChat

KONTAKT PRONANS BODØ IDAG

Vi jobber lokalt i Bodø og er til enhver tid tilgjengelig for å hjelpe våre kunder. Ved kontakt med oss får du en personlig rådgiver som kjenner dine behov og avtaler. Vår faglige kompetanse kombinert med lokal forankring og samspill med kunden gir deg trygghet i hverdagen.

Kontoret vårt i Bodø er i Jakhellngården i Sjøgata og skal på sikt ha 10 ansatte.

Pronans Bodø AS

Sjøgata 15, 8006 BODØ

T. 485 03 854

E. fredrik.ljunggren@pronans.no

Ditt navn (påkrevd)

Ditt telefonnummer (påkrevd)

Din e-post (påkrevd)

Emne

Melding

Fredrik Ljunggren

Daglig Leder / Næring

T. 485 03 854

E. fredrik.ljunggren@pronans.no

Merethe Knutssøn

Forsikringsrådgiver Privat

T. 975 44 035

E. merethe@pronans.no

Fredrik Raade

Partner / Salgsleder Privat

T. 454 54 148

E. fredrik.raade@pronans.no

Henning Henriksen

Forsikringsrådgiver Næring

T. 906 62 350

E. henning@pronans.no

Martin Skjei

Forsikringsrådgiver Privat / Næring

T. 960 09 037

E. martin@pronans.no

Joachim Aaøyen

Forsikringsrådgiver Privat

T. 484 74 074

E. joachim@pronans.no

Pronans Oslo AS

Sinsenveien 4
0572, Oslo

T. 400 00 226

E. kundesenter@pronans.no

Pronans Bodø AS

Sjøgata 15
8006, Bodø

T. 485 03 854

E. fredrik.ljunggren@pronans.no

Pronans Sør-Vest AS

Kjøita 17

4630 Kristiansand

T. 900 47 002

E. tove@pronans.no